خرید عمده انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور

خرید عمده انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور در چه بازه زمانی انجام می شود؟  آیا کارشناسان این حوزه با افزودن تفاله انگور به خوراک دام موافق هستند؟

تفاله خرما

خرید عمده انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور در چه بازه زمانی انجام می شود؟ آیا کارشناسان این حوزه با افزودن تفاله انگور به خوراک دام موافق هستند؟

فروش تفاله خرما برای دام

قیمت تفاله های محصولات غذایی و کشاورزی بسیار مقرون به صرفه تر از نهاده هایی چون جو، ذرت، سویا و … می باشند. جایگزینی بخشی از نهاده ها با این تفاله ها می تواند تاثیر بسیار بسزایی در کاهش هزینه های دامداری و مرغداری ها شود.

این جایگزینی می تواند به کارخانه های تولید خوراک دام کمک نماید تا ضمن حفظ کیفیت محصول خود هزینه تولید و در نتیجه آن قیمت محصولات خود را کاهش دهند.

کیفیت و آنالیز تفاله های مصرفی به نهاده ها شبیه است اما نمی توان آن را 100 درصد جایگزین نمود.

تفاله خرما می تواند به عنوان خوراکی ارزان و مفید در جیره غذایی دام جایگزین بخشی از نهاده ها و علوفه های گران قیمت گردد.

خرید تفاله خرما علاوه بر موارد فوق هزینه های ناشی از حمل و نقل را نیز کاهش داده و به یک جایگزین ویژه و ارزان برای خوراک دام و طیور تبدیل شده است.

خوش خوراکی این تفاله  باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد. راندمان دامداری ها نیز به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش می یابد.

خرید عمده انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور

برای خرید انواع تفاله اعم از تفاله سیب، چغندر، آلبالو ، گوجه و … می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.