خرید عمده انواع تفاله خرما زودبار

خرید عمده انواع تفاله خرما زودبار می تواند منافع اقتصادی برای دام داشته باشد؟ آیا می توان با اضافه کردن تفاله ها به خوراک دام ، جیره را غنی تر کرد؟

تفاله خرما باکیفیت

خرید عمده انواع تفاله خرما زودبار می تواند منافع اقتصادی برای دام داشته باشد؟ آیا می توان با اضافه کردن تفاله ها به خوراک دام، جیره را غنی تر کرد؟

مزایای تغذیه ای تفاله خرما

ایران یکی از بزرگ ترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است.

حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

از آن جا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی مشترک بین انسان و دام می باشند و استفاده مداوم از آن ها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آن ها با انواع تفاله ها از جمله تفاله خرما می تواند باعث افزایش کیفیت فراورده های دامی باشد.

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن در زمان مصرف می شود.

خرید عمده انواع تفاله خرما زودبار

 برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد تفاله خرما به دست آورید.