خرید عمده انواع تفاله سیب زودبار امسال

خرید عمده انواع تفاله سیب زودبار امسال می تواند در سودآوری دامداری های صنعتی مثمر ثمر باشد؟ آیا تا کنون تفاله ها را به جیره دام افزوده اید؟

تفاله سیب

خرید عمده انواع تفاله سیب زودبار امسال می تواند در سود آوری دامداری های صنعتی مثمر ثمر باشد؟ آیا تا کنون تفاله ها را به جیره دام افزوده اید؟

 تفاله ها در جیره دامداری های صنعتی

امروزه اولویت  کشت در زمین های کشاورزی، محصولات غذایی مورد نیاز انسان است و این امر باعث شده تا زمین های کمتری برای کاشت خوراک مورد نیاز دام اختصاص یابد. از طرف دیگر با زیاد شدن جمعیت انسانی، نیاز به گوشت و سایر محصولات دامی ببیش از پیش احساس می شود.

نرخ متغیر ارز و مشکلات ناشی از واردات مانند هزینه های بالای گمرک سبب شده کارشناسان این حوزه به دنبال روشی برای تامین خوراک دام و طیور در داخل کشور باشند و البته اولویت اصلی حفظ کیفیت خوراک دام می باشد.

تفاله سیب یکی از محصولات جانبی کارخانجات تولید آب سیب و کمپوت و … است که دیگر استفاده انسانی ندارد.

این تفاله به سبب داشتن فیبر بالا و خوش خوراکی می تواند در جیره غذایی دام و طیور قرار بگیرد. در روستاها اضافات محصولات کشاورزی و باغی به عنوان خوراک دام استفاده می شود. در دامداری های صنعتی، پایه جیره غذایی دام گندم و جو و سایر خوراک های دانه ای می باشد ولی به علت مشترک بودن خوراک های دانه ای با غذای دام، در صورت استفاده مداوم می تواند موج افت ارزش غذایی فراورده های دامی گردد.

افزودن انواع تفاله ها و به ویژه انواع تفاله سیب به دلیل وجود فیبر بالا و مواد معدنی متنوع، می تواند باعث ارتقای ارزش غذایی فراوده های دامی نظیر شیر و گوشت گردد.

خرید عمده انواع تفاله سیب زودبار امسال

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و سایر تفاله های گیاهی و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا با کارشناسان مربوطه مشورت کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنید.