خرید عمده انواع تفاله چغندر مرغوب

خرید عمده انواع تفاله چغندر مرغوب  چه مزایایی برای دامداران دارد؟ آیا این تفاله می تواند نیاز دامداران را به خوراک های پایه کاهش دهد؟

تفاله چغندر

خرید عمده انواع تفاله چغندر مرغوب چه مزایایی برای دامداران دارد؟ آیا این تفاله می تواند نیاز دامداران را به خوراک های پایه کاهش دهد؟

فواید مصرف تفاله چغندر در جیره

با توجه با این که درصد بالایی از خوراک های دانه ای پایه وارداتی هستند و هزینه های بالای گمرک و واردات را به دامداران تحمیل می کنند، نیاز است که تا حد امکان نسبت به جایگزینی آن ها با خوراک های داخلی اقدام گردد و یکی از این جایگزین ها تفاله چغندر می باشد.

این تفاله حاوی مواد مغذی و فیبر بالا می باشد که به بهبود گوارش دام کمک می کند همچنین به دلیل خوش خوراکی می تواند موجب افزایش خوراک دام و در نهایت افزایش وزن و شیر دام می گردد.

فروش تفاله چغندر سبب شده است تا بتوان مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و…، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. این تفاله از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

خرید عمده انواع تفاله چغندر مرغوب

برای اطلاع از جزئیات بیشتر تفاله چغندر باکیفیت و روش های خرید و تحویل با کارشناسان بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید .