خرید عمده تفاله انگور زودبار امسال

خرید عمده تفاله انگور زودبار امسال نیز برای دامداران مفید است؟  آیا این محصول می تواند رضایت مندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

تفاله انگور

خرید عمده تفاله انگور زودبار امسال نیز برای دامداران مفید است؟ آیا این محصول می تواند رضایت مندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

لزوم افزودن تفاله انگور به خوراک دام

درواقع خوراک های دانه ای رایج مورد استفاده در خوراک دام و طیور، اغلب به صورت وارداتی هستند و با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مشکلات جاری واردات و هزینه های انبارداری در گمرک، باید جایگزین های مناسبی برای جیره غذایی دام تعریف شود که از نظر تغذیه ای نیاز دامداران را تامین کند و همچنین قیمت آن مقرون به صرفه باشد. با توجه به این که تفاله انگور مرغوب در کارخانه های فراوری انگور یکی از محصولات جانبی به شمار می آید و از نظر بهداشتی تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کرده می تواند پاسخ گوی نیاز دامداران باشد.

در واقع به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد. یکی از این تفاله های مفید، تفاله انگور می باشد که می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

تفاله انگور با خواصی چون آنتی اکسیدان بودن و دارا بودن دیوارهای سلولی با قبلیت هضم باعث خوش خوراکی جیره غذایی شده و هضم را آسان می کند.

خرید عمده تفاله انگور زودبار امسال

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.