خرید عمده تفاله انگور مرغوب امسال

خرید عمده تفاله انگور مرغوب امسال چه مزایایی برای دامداران دارد؟ آیا انواع تفاله ها می تواند کیفیت تغذیه ای خوراک دام را بهبود بخشد؟

تفاله انگور

خرید عمده تفاله انگور مرغوب امسال چه مزایایی برای دامداران دارد؟ آیا انواع تفاله ها می تواند کیفیت تغذیه ای خوراک دام را بهبود بخشد؟

 افزودن مواد مغذی به جیره به کمک تفاله ها

یکی از دغدغه های دامداران بالابردن کیفیت غذای دام و طیور و همچنین تنوع بخشی به آن برای افزایش راندمان محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت می باشد. به همین دلیل استفاده از محصولات گیاهی مانند انواع تفاله ها می تواند این خواسته آن ها را براورده کند. چرا که این محصول از نظر بهداشتی و ارزش غذایی در سطح قابل قبولی قرار دارد.

این تفاله محصول کارخانجات داخلی فراوری انگور است که برای انسان قابل استفاده نیست ولی برای افزودن به جیره غذایی دام و طیور ارزش غذایی بالایی دارد. همچنین نسبت به انواع خوراک های وارداتی از قیمت تمام شده پایین تری بر خوردار می باشد.. این موضوع باعث تاثیر خوبی روی هزینه های پرداختی برای  خوراک دام شده و در نهایت موجب  پایین آمدن بهای تمام شده محصولات لبنی و گوشتی می گردد.

همچنین به دلیل وجود کارخانجات در داخل کشور، هزینه های واردات و گمرک حذف شده و زمان کوتاهتری از سفارش تا تحویل طی می شود. این موضوع بر روی هزینه ارسال نیز تاثیر مثبت دارد.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

خرید عمده تفاله انگور مرغوب امسال

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن می باشد .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت تفاله انگور با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.