خرید عمده تفاله با کیفیت خوراک دام

خرید عمده تفاله با کیفیت خوراک دام چه تاثیری بر بهای تمام شده فراورده ها ی دامی خواهد داشت؟ آیا از خواص تفاله در جیره اطلاع دارید؟

تفاله باکیفیت

خرید عمده تفاله با کیفیت خوراک دام چه تاثیری بر بهای تمام شده فراورده ها ی دامی خواهد داشت؟ آیا از خواص تفاله در جیره اطلاع دارید؟

اضافه کردن تفاله ها به جیره

دامداران با تجربه به خوبی می دانند که خوراک دام تنها جو و ذرت و سویا نیست.

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این تفاله های گیاهی گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند تاثیر خوبی بر جای بگذارد.

صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آب میوه و مربا ضایعاتی دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند.

بر این اساس و به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله های تازه گیاهی برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، فرصتی ویژه ای را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

خرید و سفارش تفاله ها به صورت عمده و زودبار

برای اطلاع از قیمت تفاله ها مانند  تفاله گوجه، چغندر، و … را طی تماس با بخش فروش بازرگانی کهن جویا شوید.