خرید عمده تفاله سیب ارزان امسال

خرید عمده تفاله سیب ارزان امسال صرفه اقتصادی برای تامین جیره توسط دامداری ها را دارد؟ آیا این تفاله ارزش تغذیه این خوبی برای دام و طیور دارد؟

تفاله سیب

خرید عمده تفاله سیب ارزان امسال صرفه اقتصادی برای تامین جیره توسط دامداری ها را دارد؟ آیا این تفاله ارزش تغذیه ای خوبی برای دام و طیور دارد؟

جایگزین بخشی از خوراک های رایج جیره

جیره دام و طیور اغلب حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد که همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند. در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • کمبود زمینهای زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله سیب می باشد.. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله سیب می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

خرید عمده تفاله سیب ارزان امسال

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.