خرید عمده تفاله سیب با کیفیت خوراک دام

خرید عمده تفاله سیب با کیفیت خوراک دام چقدر است؟ آیا با خرید این محصول می توان قیمت تامین مواد مغذی  جیره را تا حد مطلوبی کاهش داد؟

تفاله سیب

خرید عمده تفاله سیب با کیفیت خوراک دام چقدر است؟ آیا با خرید این محصول می توان قیمت تامین مواد مغذی جیره را تا حد مطلوبی کاهش داد؟

تفاله سیب چیست؟

این تفاله یکی از ده ها محصولی است که می تواند طبق درصد مشخصی ( که این درصد را متخصص جیره نویس تعیین می نماید) بجای نهاده ها و محصولات استراتژیک جیره استفاده شود.

این محصول قیمت پایین تری به نسبت محصول اصلی داشته اما می تواند مواد مورد نیاز جیره را تامین نماید.

تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله را به قیمت مناسب و به صورت زود بار سفارش داد. یکی از این تفاله های مفید، تفاله سیب می باشد که می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

خرید عمده تفاله سیب با کیفیت خوراک دام

برای اطلاع از قیمت این محصول می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.