خرید عمده تفاله مرغوب خوراک دام

خرید عمده تفاله مرغوب خوراک دام چگونه انجام می شود؟ آیا این خرید می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

تفاله

خرید عمده تفاله مرغوب خوراک دام چگونه انجام می شود؟ آیا این خرید می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

دلایل جایگزینی تفاله ها با خوراک های دانه ای

دامداران با تجربه به خوبی می دانند که خوراک دام تنها جو و ذرت و سویا نیست.

امروزه بخش عمده ای از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی دام و طیور می باشند. چرا که کمبود زمین های زراعی و نیاز بیشتر جمعیت رو به افزایش انسانی به خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت موجب شده تا دامداران در صدد کاهش میزان مصرف این خوراک ها در جیره دام باشند.

چرا که قیمت آن ها رو به افزایش است و این مسئله منجر به محدودیت مصرف این خوراک ها در دامداری ها شده است. همچنین اغلب این دانه ها وارداتی هستند که مشکل واردات و قیمت متغیر ارز نیز موجب ایجاد مشکلاتی در تهیه آن شده است.

با توجه به قیمت پایین تر این محصولات از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با خوراک هایی نظیر ذرت و جو، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات به منظور کاهش هزینه های خوراک امری ضروری به نظر می رسد.

همچنین زودبار بودن این تفاله ها سبب حفظ تازگی آن ها می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

خرید عمده تفاله مرغوب خوراک دام

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به دلیل قیمت پایین تر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.