خرید عمده تفاله چغندر قند خوراک دام

خرید عمده تفاله چغندر قند خوراک دام به چه صورتی است؟ آیا تفاله چغندر می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کند و همچنین به اقتصاد دامداریها کمک کند؟

تفاله چغندر

خرید عمده تفاله چغندر قند خوراک دام به چه صورتی است؟ آیا تفاله چغندر می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کند و همچنین به اقتصاد دامداریها کمک کند؟

مزایای تغذیه ای این تفاله در جیره

یکی از مهمترین چالش های دامداری ها تامین خوراک ارزان،تازه و با کیفیت است که بتواند نیاز های تعذیه ای دام و طیور را به نحو مطلوبی پاسخ دهد. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام دادند و به این نتیجه رسیده اند که تفاله ها بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی مشترک  بین انسان و دام می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آنها با انواع تفاله ها از جمله تفاله چغندر قندمی تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

دامداران عزیز می توانند با استفاده از این نوع خوراک ها قیمت تمام شده شیر و گوشت را پایین آورده و دامداری خود را به سود آوری مناسبی برسانند.

این بسته ها عاری از هر گونه کپک، آلودگی و با ماندگاری بیش از یک سال می باشد. وزن حدودی بسته ها 40 الی 30 کیلوگرم می باشد.

ویژگی های تفاله چغندر قند

  • انرژی متابولیسمی بالا
  • پروتئین خام 10 درصد
  • حفظ درصد چربی
  • کاهش اسیدوز
  • جایگزین سیلاژ ذرت گاوهای پرواری
  • ماده خشک 27 درصد

خرید و سفارش

متقاضیان خرید تفاله چغندر  بسته بندی شده می توانند با کارشناسان ما در بازرگانی کهن نیکنام  ارتباط گرفته و سفارش خود را برای ارسال به سراسر کشور ثبت نمایند.