فروش انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

فروش انواع تفاله آلبالو ارزان امسال می تواند به تهیه جیره دام و طیور کمک موثری کند؟ آیا تفاله ها را می توان به عنوان جایگزین بخشی از خوراکهای دانه ای دانست؟

تفاله آلبالو

فروش انواع تفاله آلبالو ارزان امسال می تواند به تهیه جیره دام و طیور کمک موثری کند؟ آیا تفاله ها را می توان به عنوان جایگزین بخشی از خوراک های دانه ای دانست؟

جایگزین های ارزان خوراک های وارداتی

رایج ترین خوراک دام در حال حاضر گندم و جو و ذرت می باشد که به دلیل وارداتی بودن ، دامداران را متحمل هزینه های سنگین ارز و گمرک می کند. از این رو بهتر است به گزینه های دیگری مانند تفاله ها توجه کرد که می تواند علاوه بر داشتن ارزش تغذیه ای مناست، هزینه های ناشی از تامین خوراک دام را کاهش دهد.

در ابتدا به کار گیری تفاله ها درجیره دام و طیور تنها برای کاهش هزینه ها و افزایش فیبر بیشتر به جیره  خوراک دام و طیور آغاز شد، اما در ادامه آنالیز این تفاله ها نشان از تنوع مواد مغذی در تفاله ها و مزایای آن برای سلامتی دام و طیور بود.

تفاله ها حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی زیادی در این تفاله ها وجود دارد و از آن جا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

فروش انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

با توجه به وجود کارخانجات مربوطه در داخل کشور، قیمت آن برای دامدار مقرون به صرفه خواهد بود. برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا با کارشناسان مربوطه مشورت کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنی