فروش انواع تفاله آلبالو زودبار امسال

فروش انواع تفاله آلبالو زودبار امسال نیز می تواند برای دامداران سود مند باشد؟  آیا مواد مغذی این تفاله می تواند جیره دام و طیور را غنی کند؟

تفاله آلبالو

فروش انواع تفاله آلبالو زودبار امسال نیز می تواند برای دامداران سود مند باشد؟ آیا مواد مغذی این تفاله می تواند جیره دام و طیور را غنی کند؟

تامین خوراک تازه در جیره

تامین خوراک ارزان و باکیفیت مطلوب برای جیره دام و طیور یکی از اصلی ترین دغدغه های دامداران است. چرا که بیشتر خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت وارداتی هستند و به دلیل نرخ بالای ارز هزینه های بالایی به دامداران تحمیل می شود. چرا که هشتاد در صد هزینه جاری دامداری ها را تامین خوراک تشکیل می دهد و در صورتی که بتوان خوراک های ارزان و با کیفیت را به جیره اضافه کرد راندمان دامداری ها به نحو چشمگیری افزایش خواهد داشت.

پیدا کردن جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سویا برای جیره دام و طیور بسیار مهم و درعین حال بسیار حساس است. چرا که این موضوع مستقیما با سلامت دام و محصولات دامی نظیر شیر و گوشت ارتباط دارد.

در واقع با توجه به مطالبی که گفته شد، بهترین جیره برای دام و طیور جیره ارزان است که تازه به دست مشتری برسد و همچنین هزینه های تامین آن برای دامداری های صنعتی به صرفه باشد. یکی از بهترین گزینه ها که این ویژگی ها را دارد انواع تفاله ها و از آن جمله تفاله آلبالو می باشد.

فروش انواع تفاله آلبالو زودبار امسال

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند، انگور، سیب و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت پایین تر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله آلبالو بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.