فروش انواع تفاله انگور با کیفیت خوراک دام و طیور

فروش انواع تفاله انگور با کیفیت خوراک دام و طیور می تواند برای دامداری ها مزایای تغذیه ای مناسبی داشده باشد؟ آیا می دانید این تفاله چه مواد مغذی دارد؟

تفاله انگور

فروش انواع تفاله انگور با کیفیت خوراک دام و طیور می تواند برای دامداری ها مزایای تغذیه ای مناسبی داشده باشد؟ آیا می دانید این تفاله چه مواد مغذی دارد؟

علت رونق فروش تفاله انگور

سالهای بسیاری است که در روستا ها دامداران خرد ضایعات محصولات تره بار اعم از میوه و صیفی جات را به عنوان بخشی از غذای دام مورد استفاده قرار می دهند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر فواید تفاله ها برای دام و طیور به صورت علمی تایید شد و این محصولات بصورت جزئی از جیره غذایی مورد استفاده قرار گرفت.

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها اگر اثر ضد تغدیه ای نداشته و خوش خوراک باشند، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

تفاله انگور که در واقع همان خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد، به دلیل بالا بودن الیاف زیاد از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد، بنابراین این محصول نمی تواند جایگزینی برای محصولاتی چون ذرت و سویا که بخش اعظم جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد بلکه می تواند بخشی از جیره را تامین کند. اما به سبب خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد سبب می شود تا امسیداسیون سایر غذاها به تاخیر افتاده و کاهش یابد.

فروش انواع تفاله انگور

تفاله انگور محصولی فصلی بوده و در فصل خود نیز که عموما اوایل پاییز می باشد بصورت محدود موجود است.

در حال حاضر مقدار محدودی تفاله انگور موجود بوده که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.