فروش انواع تفاله باکیفیت امسال

فروش انواع تفاله باکیفیت امسال نیز می تواند برای اقتصاد دامداری ها سودمند باشد؟ آیا تفاله ها می توانند به غنی سازی جیره غذایی دام کمک کنند؟

تفاله

فروش انواع تفاله باکیفیت امسال نیز می تواند برای اقتصاد دامداری ها سودمند باشد؟  آیا تفاله ها می توانند به غنی سازی جیره غذایی دام کمک کنند؟

تفاله های سودمند

با افزایش جمعیت انسانی، نیاز به گوشت و سایر محصولات دامی بیشتر از گذشته احساس می شود. همچنین نرخ متغیر دلار و مشکلات ناشی از واردات مانند هزینه های واردات موجب شده کارشناسان این حوزه به دنبال راهی برای تامین مواد غذایی مورد نیاز دام و طیور در داخل کشور باشند. به شرطی که از کیفیت و ارزش غذایی دام نیز کاسته نشود. از جمله این جایگزین ها می توان به انواع تفاله اشاره کرد که حاصل فراوری محصولات باغی و کشاورزی در کارخانجات مربوطه می باشد .

همچنین تجربه دامداران نشان داده این تفاله ها به دلیل مواد مغذی و فیبر بالا می تواند باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم شیر و گوشت دام و طیور شده و در نهایت موجب بازار پسندی این محصولات خواهد شد.

محصولاتی نظیر انواع تفاله ها به عنوان خوراکی ارزان در جیره دام می تواند قدرت خرید دامداران را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

فروش انواع تفاله باکیفیت امسال

یکی از ویژگی های انواع تفاله ، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه تفاله ها و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.