فروش انواع تفاله خرما امسال

فروش انواع تفاله خرما امسال چه زمانی آغاز می شود؟ آیا این تفاله می تواند دامداران را برای خرید کمتر نهاده ها، کاهش هزینه ها و خرید سریع تر بار ها کمک نماید؟

تفاله خرما

فروش انواع تفاله خرما امسال  چه زمانی آغاز می شود؟ آیا این تفاله می تواند دامداران را برای خرید کمتر نهاده ها، کاهش هزینه ها و خرید سریع تر بار ها کمک نماید؟

ارزان ترین خوراک دام و طیور

ارزان ترین خوراک دام و طیور می تواند شما را برای خرید کمتر نهاده ها، کاهش هزینه ها و خرید سریع تر بار ها کمک نماید.

اگر بخواهیم به لیستی برای این نوع خوراک اشاره نماییم باید یک لیست چند ده تایی از تفاله ها را ردیف نماییم.

تفاله خرما یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام و طیور می باشد. از آنجا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آنها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنیهایی مانند تفاله خرما که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

استفاده از تفاله خرما از چند جهت انتخاب مناسبی می باشد:

افزودن تفاله ها باعث ایجاد تنوع در جیره غذایی و خوش خوراکی خوراک دام می شود.

به دلیل این که این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور می باشد، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز تفاله خرما ارزش غذایی بالای آن است که می تواند باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت می شود که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

فروش انواع تفاله خرما امسال

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید