فروش انواع تفاله سیب ارزان خوراک دام

فروش انواع تفاله سیب ارزان خوراک دام در چه بازه زمانی انجام می شود؟ بر چه اساسی این تفاله می تواند درجیره دام و طیور قرار بگیرد؟

تفاله سیب

فروش انواع تفاله سیب ارزان خوراک دام در چه بازه زمانی انجام می شود؟ بر چه اساسی این تفاله می تواند درجیره دام و طیور قرار بگیرد؟

فروش ویژه تفاله سیب

فروش انواع تفاله سیب ارزان خوراک دام امسال آغاز شد. دانستن نام، مزایا و مواد مغذی برخی از محصولات قابل استفاده در جیره بهره وری را چندین برابر خواهد کرد.

خوراک دام و طیور ارزان شاید نامی گمراه کننده باشد، که شما با شنیدن آن به فکر بی کیفیتی محصولات بیفتید.

همان طور که می دانید بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک دام می باشد و از آنجا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شوند نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزینها می تواند انواع تفاله ها و به ویژه تفاله سیب باشد.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن انواع تفاله سیب به جیره همگی ادعای مفید بودن آن ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رساند.

همچنین تفاله سیب حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی زیادی در این تفاله سیب وجود دارد و از آنجا که این تفاله سیب به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

اطلاع از قیمت و خرید خوراک دام و طیور

بخش فروش بازرگانی کهن همه روزه پاسخگوی شما عزیزان برای اطلاع رسانی قیمت و ثبت سفارش می باشد.