فروش انواع تفاله سیب درجه یک امسال

فروش انواع تفاله سیب درجه یک امسال می تواند سود آوری برای دامداری ها داشته باشد؟ چگونه می توان برای خرید تفاله ها اقدام نمود؟

تفاله سیب

فروش انواع تفاله سیب درجه یک امسال می تواند سودآوری برای دامداری ها داشته باشد؟ چگونه می توان برای خرید تفاله ها اقدام نمود؟

چرا تفاله بخریم؟

شاید بیان اینکه چرا تفاله ها یکی از بهترین  جایگرین های خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت و سویا است تکرار مکررات باشد اما بهتر است که بطور علمی و دقیق بدانید که چه عاملی سبب انتخاب تفاله ها به خوراک های پایه شده است؟

افزایش بهره وری اقتصادی دامداری ها یکی از دغدغه های اصلی دامداران است. چرا بخش عمده ای از خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شود که به دلیل نرخ متغیر ارز و هزینه های گمرگ و انبارداری بار مالی سنگینی را به دامداران تحمیل می کند. از این رو جایگزینی خوراک های دانه ای با سایر محصولات باغی و تفاله های گیاهی می تواند بخش بزرگی از این نیاز با تامین کند. تفاله ها و از آن جمله تفاله سیب محصولاتی هستند که به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی و همچنین دارا بودن مواد مغذی معدنی می توانند ارزش غذایی جیره با بالا برده و موجب افزایش کیفیت محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت گردند.

فروش انواع تفاله سیب درجه یک امسال

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.