فروش انواع تفاله مرغوب خوراک دام

فروش انواع تفاله مرغوب خوراک دام به چه منظوری انجام می شود؟ کدام ویژگی تفاله خوراک دام موجب شده تا دامداران به استفاده از آن در جیره تشویق شوند؟

تفاله

فروش انواع تفاله مرغوب خوراک دام به چه منظوری انجام می شود؟ کدام ویژگی تفاله خوراک دام موجب شده تا دامداران به استفاده از آن در جیره تشویق شوند؟خواص و ویژگی های تفاله ها در جیره

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها  می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

این محصولات حاصل تولید کارخانه های تولید رب، کنسرو، شیره، لواشک، آبمیوه و … می باشند.

خواص غذایی آن ها به نسبت قیمتی که دارند برای جیره بسیار مطلوب می باشد.

این محصولات با توجه به مواد مغذی که دارند می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شوند و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند به نهاده های دامی کم کنند. همین موضوع اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک می باشد.

از طرف دیگر با توجه به اینکه این محصولات به صوت کامل در داخل کشور تولید می شوند، هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن ها پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری قابل دسترسی است.

نحوه خرید

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

برای اطلاع از موجودی و قیمت فروش انواع تفاله خوراک دام همه روزه می توانید به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نموده و پس از مشاهده نام محصول در لیست موجودی روزانه برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.