فروش انواع تفاله چغندرقند زودبار

فروش انواع تفاله چغندرقند زودبار با چه کیفیتی صورت می گیرد؟ آیا افزودن این تفاله به جیره بر کیفیت شیر و گوشت دام نیز تاثیر می گذارد؟

تفاله چغندر

فروش انواع تفاله چغندرقند زودبار با چه کیفیتی صورت می گیرد؟ آیا افزودن این تفاله به جیره بر کیفیت شیر و گوشت دام نیز تاثیر می گذارد؟

 تفاله چغندر قند بسته بندی شده

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها اگر اثر ضد تغدیه ای نداشته و خوش خوراک باشند، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

تفاله چغندر قند تر بسته بندی شده  یکی از محصولات جدید بازرگانی کهن است. خرید این محصولات برای دامداران می تواند موجب کاهش هزینه های آن ها شود.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

این مجموعه در جهت کاهش هزینه های خوراک مصرفی در دامداری ها اقدام به راه اندازی خط تولید، بسته بندی و تبدیل ضایعات کشاورزی و غذایی با آخرین تکنولوژی روز دنیا (سیلاژبگر) به صورت فول اتوماتیک نموده است.

دامداران عزیز می توانند با استفاده از این نوع خوراک ها قیمت تمام شده شیر و گوشت را پایین آورده و دامداری خود را به سود آوری مناسبی برسانند.

این بسته ها عاری از هر گونه کپک، آلودگی و با ماندگاری بیش از یک سال می باشد. وزن حدودی بسته ها 40 الی 30 کیلوگرم می باشد.

ویژگی های تفاله چغندر قند تر بسته بندی شده

  • انرژی متابولیسمی بالا
  • پروتئین خام 10 درصد
  • حفظ درصد چربی
  • کاهش اسیدوز
  • جایگزین سیلاژ ذرت گاوهای پرواری
  • ماده خشک 27 درصد

متقاضیان خرید تفاله چغندر و تفاله مالت بسته بندی شده می توانند با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن نیکنام ارتباط گرفته و سفارش خود را برای ارسال به سراسر کشور ثبت نمایند و از شرایط فروش انواع تفاله چغندرقند زودبار کسب اطلاع کنند.