فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال برای دامداران سراسر کشور صورت می گیرد؟ آیا ارزان بودن این تفاله تنها مزیت آن به شمار می رود؟

تفاله چغندر قند

فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال برای دامداران سراسر کشور صورت می گیرد؟ آیا ارزان بودن این تفاله تنها مزیت آن به شمار می رود؟

جایگزین های جو و ذرت

در زمانی که یونجه به یک علوفه گران قیمت تبدیل شده است و به دلیل حجم بالا، هزینه حمل و نقل آن نیز زیاد می باشد، با شناخت بهتر از جایگزین های یونجه و قرار گیری آن ها به جای بخشی از یونجه در جیره می توانیم مقدار قابل توجهی از هزینه های تامین خوراک را در دامداری خود کاهش دهیم.

اگر تا کنون با این تفاله ها آشنایی نداشته اید و یا به سبب افت کیفیت در استفاده از آن مردد بوده اید، باید بدانید که استفاده از تفاله ها بجای درصدی از محصولات روتین جیره نه تنها کیفیت را پایین نمی آورد بلکه سبب خواهد شد تا تنوع مواد مغذی بالاتر برود و خوش خوراکی جیره افزایش یابد.

یکی از این تفاله های مفید و تازه تفاله چغندر است.

آزمایشات نشان می دهند که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، جو و گندم به همراه تفاله چغندر قند ، ارزش غذایی بیشتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد. البته این تفاله هرگز نباید به عنوان تنها ماده هیدروکربنه در خوراک دام به کار برده شود، زیرا در این حالت تفاله نمی تواند ویژگی های خود را نشان دهد.

همچنین یکی از مهمترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آن ها زودتر وزن گیری می کنند.

فروش انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

برای خرید هر آنچه که به جیره دام و طیور مربوط می شود می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید، همچنین موجودی روزانه این بازرگانی در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی می گردد.