فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال

فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال نیز صورت می گیرد؟ آیا این تفاله در سلامت دام موثر است؟ اثر این تفاله ها بر قدرت خرید دامداری ها چیست؟

تفاله آلبالو

فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال نیز صورت می گیرد؟ آیا این تفاله در سلامت دام موثر است؟ اثر این تفاله ها بر قدرت خرید دامداری ها چیست؟

خوراک های تکمیلی در جیره دام و طیور

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف صنایع غدایی و فراوری محصولات کشاورزی و باغی، ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. امروزه تغذیه دام و طیور تنها با محصولاتی نظیر ذرت و سویا و دیگر خوراک هایی که در جیره های انسانی مشترک هستند، از جهات مختلفی امکان پذیر نیست.

سالهای بسیاری است که در روستا ها دامداران خرد ضایعات محصولات تره بار اعم از میوه و صیفی جات را بعنوان بخشی از غذای دام مورد استفاده قرار می دهند. طبق تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر فواید این تفاله برای دام و طیور بصورت علمی تایید شد و این محصولات بصورت جزئی از جیره غذایی مورد استفاده قرار گرفت.

محصولاتی نظیر تفاله آلبالو با دارا بودن انرژی و پروتئین بالا می توانند ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شدن جیره نیز کمک نمایند. یکی دیگر از مزایای تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.