فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال

فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال چقدر است؟ آیا افزودن تفاله خرما به خوراک دام و طیور می تواند کیفیت جیره را بالا برده و به کاهش هزینه ها نیز کمک کند؟

تفاله آلبالو

فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال چقدر است؟ آیا افزودن تفاله خرما به خوراک دام و طیور می تواند کیفیت جیره را بالا برده و به کاهش هزینه ها نیز کمک کند؟

تفاله آلبالو تولید امسال

گندم، جو، ذرت و سویا از محصولات مهم و استراتژیک جیره غذایی دام و طیور می باشند.

چگونه می توان از مصرف این محصولات کاست در صورتی که آن ها از محصولات استراتژیک محسوب می گردند؟

دامداران با تجربه به خوبی می دانند که خوراک دام تنها جو و ذرت و سویا نیست.

بالا بردن ارزش غذایی جیره دام و طیور یکی از مهم ترین اولویت های دامداران و جیره نویسان می باشد، چرا که این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت دام وطیور خواهد داشت. همچنین سلامتی دام را در پی خواهد داشت. از این رو خوارک های مختلفی برای این منظور در نظر گرفته می شود که یکی از بهترین آن ها از نظر قیمت پایین و ارزش غذایی بالا و همچنین در دسترس بودن، انواع تفاله ها و از جمله تفاله آلبالو می باشد.

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها اگر اثر ضد تغدیه ای نداشته و خوش خوراک باشند، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

یکی دیگر از مزایای تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

فروش تفاله آلبالو درجه یک امسال

در این سایت محصولاتی را که می توان جایگزین نهاده ها کرد، می توان مشاهده نمود و با ارزش غذایی هر یک آشنا شد. البته باید توجه کنید این جایگزینی در درصد های مشخص امکان پذیر بوده و نمی تواند درصد بالایی از آن ها استفاده نمود.

متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.