فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام

فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام با چه شرایطی انجام می شود؟ آیا کیفیت محصول موجود در حد مطلوب برای تامین جیره دام  و طیورمی باشد؟

تفاله انگور

فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام با چه شرایطی انجام می شود؟ آیا کیفیت محصول موجود در حد مطلوب برای تامین جیره دام و طیورمی باشد؟

خرید تفاله انگور برای افزودن به خوراک دام و طیور

خوراک دام و طیور طیف گسترده ای را شامل می شود، اما اسم خوراک دام را که می شنویم بیشتر ذهنمان به سمت کنسانتره و خوراک آماده می رود. تفاله انگور دارای مواد مغذی بسیاری است که سبب شده تا این محصول بتواند جایگزین بخشی از جو و ذرت در جیره غذایی دام شود.

بی شک انرژی بالای تفاله انگورسبب شده تا نقش تامین کنندگی انرژی برای دام را به خوبی ایفا نماید، که این مزیت در کنار خوش خوراکی بالا و قیمت ارزان به نسبت جو و ذرت و همچنین دسترس پذیری و عدم محدودیت تفاله انگور را به عنوان یک محصول مناسب برای افزودن به جیره بعنوان جایگزین بخشی از نهاده ها تبدیل نموده است.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور و همچنین آنتی اکسیدان بالا دارا می باشد.

فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام

یکی از ویژگی های تفاله انگور قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.