فروش تفاله انگور درجه یک خوراک دام

فروش تفاله انگور درجه یک خوراک دام چه مزایای اقتصادی برای دامداری ها دارد؟ آیا این تفاله می تواند ارزش جیره را در مقایسه با خوراک های دانه ای ارتقا بخشد؟

تفاله انگور

فروش تفاله انگور درجه یک خوراک دام چه مزایای اقتصادی برای دامداری ها دارد؟ آیا این تفاله می تواند ارزش جیره را در مقایسه با خوراک های دانه ای ارتقا بخشد؟

تفاله های ارزش مند برای جیره

آن چه برای دامداران مهم است بهبود کیفیت تغذیه ای جیره برای افزایش کیفیت شیر و گوشت دام می باشد. ولی با توجه به این که جیره غالب دام در حال حاضر خوراک های دانه ای مانند گندم و ذرت و جو می باشد، کمی غیر عملی به نظر می رسد. برای رسیدن به این هدف نیاز است خوراک های منتوعی از نظر مزه و ارزش غذایی به جیره افزوده شوند که این خواسته دامداران را تحقق بخشد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف  ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع غذایی نظیر تولید آب انگور ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند.

اگر بخواهیم قیمت تفاله خرما را با قیمت ذرت و جو( که این محصول جایگزین جو و ذرت به شمار می رود) سنجیده و مقایسه کنیم به این نتیجه می رسیم که قیمت تفاله انگور حدودا نصف قیمت این نهاده هاست.

هم چنین ویژگی مثبت تفاله انگور خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع سبب می شود تا اشتهای دام افزایش یافته و به همین دلیل وزن گیری سریع تری داشته باشد و این موضوع برای بالا بردن راندمان دامداری ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

فروش به دامداران به صورت ویژه

برای اطلاع از روشهای تحویل و قیمت نهایی فروش تفاله انگور درجه یک با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.