فروش تفاله چغندر مرغوب امسال

فروش تفاله چغندر مرغوب امسال به چه منظوری انجام می گیرد؟ آیا تفاله ها می توانند بر کاهش هزینه های تامین خوراک دام تاثیر گذار باشند؟

تفاله چغندر

فروش تفاله چغندر مرغوب امسال به چه منظوری انجام می گیرد؟ آیا تفاله ها می توانند بر کاهش هزینه های  تامین خوراک دام تاثیر گذار باشند؟

مزایای تفاله در جیره

آیا می دانید با ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سوبا با انواع تفاله ها می توانید ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید؟ در واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و به افزایش راندمان دامداری ها کمک شایانی کند.

بالا رفتن روز به روز قیمت نهاده های دام و طیور سبب شده است تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند. طبیعتا در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از محصولات ضایعاتی در تولید آن استفاده نمود.

تفاله چغندر قند یکی از محصولات جانبی تولید قند می باشد. در کارخانه مزبور طی فرایند خاصی قند و آب اضافی چغندر گرفته می شود و در نهایت تفاله باقی می ماند. این تفاله در دستگاه های ویژه ای، خشک می شود و پس از آن، به شکل های پرک، مفتولی و یا قالبی در می آید که البته گاهی در تولید آن از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

فروش تفاله چغندر مرغوب امسال

برای اطلاع از جزئیات بیشتر تفاله چغندر و روش های خرید و تحویل با کارشناسان بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید .