فروش عمده انواع تفاله آلبالو ارزان

فروش عمده انواع تفاله آلبالو ارزان می تواند هزینه های پرداختی برای جیره را کاهش دهد؟ آیا از ارزش غذایی این تفاله برای دام و طیور آگاهی دارید؟

تفاله آلبالو

فروش عمده انواع تفاله آلبالو ارزان می تواند هزینه های پرداختی برای جیره را کاهش دهد؟ آیا از ارزش غذایی این تفاله برای دام و طیور آگاهی دارید؟

تفاله آلبالو : خوراک ارزان و مغذی برای دام

فروش بهترین انواع تفاله خوراک دام به صورت عمده سال ها است که از این بازرگانی انجام می پذیرد. تفاله آلبالو محصول فرعی اما پر خاصیتی است که در جیره قرار می گیرد.

ایده استفاده از ضایعات کشاورزی در جیره غذایی دام و طیور از پیدا کردن راهی برای کاهش هزینه های تولید در واحد های پرورش دام و طیور شروع شد. اختصاص بخش اعظم هزینه ها به خوراک، دامداری ها و مرغداری را بر آن داشت تا به فکر پیدا کردن جیره های جایگزین برای خوراک های رایج باشند.

تفاله آلبالو که محصول کارخانجات تولید کنسانتره و آبمیوه است با رطوبت بالا بدست می آید و پس از خشک نمودن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

تفاله آلبالو ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد. در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید اضافه می گردد. تفاله آلبالو به علت خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

روش های خرید

این محصولات معمولا در استان های آذربایجان شرقی و غربی، مازندران، تهران، فارس و … تولید می گردند. با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش عمده انواع تفاله آلبالو ارزان و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.