فروش عمده انواع تفاله آلبالو درجه یک

فروش عمده انواع تفاله آلبالو درجه یک به چه صورتی است؟ آیا تفاله آلبالو می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کند و همچنین به اقتصاد دامداریها کمک کند؟

تفاله آلبالو

فروش عمده انواع تفاله آلبالو درجه یک به چه صورتی است؟ آیا تفاله آلبالو می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کند و همچنین به اقتصاد دامداری ها کمک کند؟

تفاله آلبالو مناسب برای تغذیه دام

محصولاتی نظیر تفاله آلبالو به عنوان خوراکی ارزان در جیره دام می تواند قدرت خرید دامداران را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

ایده استفاده از ضایعات باغی و کشاورزی درجیره غذایی دام و طیور به سالهای دور بر می گردد. در گذشته غالب غذای دام را این گونه مواد تشکیل می داد که به سبب تازه بودن و داشتن تنوع، به سلامت دام و افزایش کیفیت فراورده های دامی نیز کمک می کرد.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود.

این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

فروش عمده انواع تفاله آلبالو درجه یک

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید.

بازرگانی کهن تجارت نیکنامبا فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش

های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.کارشناسان حوزه کود و سم بازرگانی کهن