فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب

فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب به چه صورت است؟ آیا این محصول می تواند رضایتمندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

تفاله انگور

فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب به چه صورت است؟ آیا این محصول می تواند رضایت مندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

لزوم توجه به تفاله انگور به عنوان خوراک دام

با توجه به این که انواع خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت به عنوان خوراک رایج دام شناخته می شود، چه نیازی به استفاده از انواع تفاله ها مانند تفاله انگور وجود دارد؟

در واقع خوراک های دانه ای رایج مورد استفاده در خوراک دام و طیور، اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.

با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مشکلات جاری واردات و هزینه های انبارداری در گمرک، باید جایگزین های مناسبی برای جیره غذایی دام تعریف شود که از نظر تغذیه ای نیاز دامداران را تامین کند و همچنین قیمت آن مقرون به صرفه باشد.

با توجه به این که تفاله انگور مرغوب در کارخانه های فراوری انگور یکی از محصولات جانبی به شمار می آید و از نظر بهداشتی تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کرده می تواند پاسخگوی نیاز دامداران باشد.

تفاله انگور دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، فرصتی ویژه ای را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

نحوه فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب خوراک دام

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.