فروش عمده انواع تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور

فروش عمده انواع تفاله با کیفیت خوراک دام و طیورامسال نیز انجام می شود؟ چه فوایدی با جایگزینی این محصولات در جیره به خوراک دام اضافه می شود؟

تفاله

فروش عمده انواع تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور امسال نیز انجام می شود؟ چه فوایدی با جایگزینی این محصولات در جیره به خوراک دام اضافه می شود؟

انواع تفاله

تفاله ها به عنوان یکی از بهترین خوراک های مورد استفاده در تغذیه دام و طیور در شکل های مختلف موجود بوده و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

تفاله ها از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آید. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصول، خوش خوراکی آن نیز مزید علت این تقاضای زیاد است.

این محصولات در واقع محصولات ثانویه کارخانجات تولید و فراوری محصولات باغی و کشاورزی نظیر تولید لواشک، آب میوه، کپوت و … بوده و  برای انسان کاربرد نداشته اما دارای مواد غذایی مفید هستند و استفاده از آن ها به عنوان زباله و دور ریخت سبب از بین رفتن مواد مغذی خواهد شد و طی تحیقیقاتی به اثبات رسید که می توانند برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب باشند.

به دلیل قیمت پایین تر این محصولات تنها با جایگزینی بخشی از آن ها با محصولات استراتژیک می توانید مبلغ بالایی را ذخیره نمایید کما اینکه می توانید در بهبود طعم و خوش خوراکی جیره نیز قدم های شایسته ای بردارید.

فروش عمده انواع تفاله با کیفیت خوراک دام و طیور

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.