فروش عمده انواع تفاله خرما ارزان امسال

فروش عمده انواع تفاله خرما ارزان امسال چه مزیتی برای جیره دارد؟  آیا هنوز هم این تفاله برای استفاده در صنایع پرورش دام یک فرصت محسوب می گردد؟

تفاله خرما

فروش عمده انواع تفاله خرما ارزان امسال چه مزیتی برای جیره دارد؟ آیا هنوز هم این تفاله برای استفاده در صنایع پرورش دام یک فرصت محسوب می گردد؟

جیره ارزان به کمک تفاله ها

تفاله خرما محصول ثانویه کارخانه های لواشک سازی و شیره گیری است که با توجه به قیمتی که دارد به عنوان یک محصول بسیار مناسب برای خوراک دام محسوب می گردد. استفاده از این نوع محصولات ثانویه می تواند مزایای بسیاری برای دامداری ها داشته باشد که در ذیل به آن اشاره شده است.

تفاله خرما و محصولاتی از این قبیل سبب شده اند تا:

  1. تنوع مواد مغذی و ویتامین ها در جیره غذایی دام افزایش یابد
  2. هزینه تامین خوراک دام کاهش یابد
  3. خوش خوراکی جیره غذایی با توجه به تنوع طمع ها افزایش یابد
  4. این تفاله به صورت زودبار و تازه به دست مشتری در سراسر ایران می رسد

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آنها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

فروش عمده انواع تفاله خرما ارزان امسال

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.