فروش عمده انواع تفاله سیب درجه یک

فروش عمده انواع تفاله سیب درجه یک می تواند به سود دامداران باشد؟ افزودن این تفاله چه ویژگی های مثبتی برای جیره خواهد داشت؟

تفاله سیب

فروش عمده انواع تفاله سیب درجه یک می تواند به سود دامداران باشد؟ افزودن این تفاله چه ویژگی های مثبتی برای جیره خواهد داشت؟

مزایای افزودن تفاله به جیره

نام تفاله شاید این حس را در مخاطب ایجاد کند که ارزش غذایی نداشته و صرفه بابت سیر کردن دام مورد استفاده قرار می گیرد.

اما این موضوع صحیح نبوده و با توجه به آنالیزهای حاصل از موارد آزمایشگاهی نتیجه بسیار بهتر از یک سیر کردن ساده است.

به دلیل بالا بودن قیمت خوراک های دانه ای وارداتی مانند جو و ذرت و گندم، دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله سیب می باشد.

خواص تفاله سیب

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

فروش تفاله سیب

شما می توانید برای اطلاع از شرایط فروش عمده انواع تفاله سیب درجه یک و بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.