فروش عمده تفاله آلبالو امسال

فروش عمده تفاله آلبالو امسال نیزصورت می گیرد؟ چرا استفاده از این تفاله می تواند در کاهش هزینه های دامداری های صنعتی و افزایش کیفیت جیره موثر باشد؟

تفاله آلبالو

فروش عمده تفاله آلبالو امسال نیز صورت می گیرد؟ چرا استفاده از این تفاله می تواند در کاهش هزینه های دامداری های صنعتی و افزایش کیفیت جیره موثر باشد؟

افزایش تنوع جیره به کمک تفاله ها

نیاز به افزودن تفاله ها به جیره به دلیل بالا بودن نرخ تهیه خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت می باشد که تامین آن برای دامداری های صنعتی به چالشی جدی تبدیل شده است. از این رو گزینه های متنوعی برای افزودن به جیره در نظر گرفته شد و تفاله ها به عنوان خوراک ارزان و مغذی برای افزودن به جیره انتخاب شد.

تفاله ها یکی از ده ها محصولی است که می تواند طبق درصد مشخصی ( که این درصد را متخصص جیره نویس تعیین می نماید) بجای نهاده ها و محصولات استراتژیک جیره مانند گندم و جو و ذرت و سویا استفاده شود.

این محصول قیمت پایین تری به نسبت محصول اصلی داشته اما می تواند مواد مورد نیاز جیره را تامین نماید.

به دلیل این که تفاله ها محصولات ثانویه کارخانه ها محسوب می شوند عمدتا قیمت پایینی دارند، با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و تا حدی می توانند جایگزین محصولات استراتژیکی نظیر نهاده های دامی نیز شوند.

فروش عمده تفاله آلبالو امسال

به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.