فروش عمده تفاله آلبالو باکیفیت

فروش عمده تفاله آلبالو باکیفیت به چه دلیلی صورت می گیرد؟ آیا این تفاله ارزش غذایی قابل قبول برای افزودن به جیره دام و طیور را دارد؟

تفاله آلبالو

فروش عمده تفاله آلبالو باکیفیت به چه دلیلی صورت می گیرد؟ آیا این تفاله ارزش غذایی قابل قبول برای افزودن به جیره دام و طیور  را دارد؟

محصولات جایگزین جو و ذرت

فروش خوراک ارزان دام جایگزین جو و ذرت با توجه به محصولات با کیفیت عرضه شده برای این جایگزینی به عنوان یک فروش با استقبال بالا در کشور تبدیل گردیده است. آیا با این محصولات آشنایی دارید؟

یکی از پر هزینه ترین موارد دامداری ها بخش تامین هزینه خوراک دام می باشد که قسمت عمده ای از این جیره را خوارک های دانه ای نظیر گندم و جو تشکیل می دهد که این خوراک ها به اندازه نیاز داخل کشور تولید نمی شوند و باید ما بقی این محصولات به صورت واردات از سایر کشورها تامین گردد. در حال حاضر نیز این مسئله با توجه به نرخ متغیر دلار و هزینه های گمرک می تواند اقتصاد دامدارای ها را دچار چالش کند.

همچنین تجربه دامداران نشان داده که استفاده از ضایغات باغی و کشاورزی می تواند کیفیت شیر و گوشت را ارتقا بخشد. بر این اساس تحقیقاتی در مورد تفاله ها انجام گرفت و مشخص شد تفاله ها می توانند جایگزین خوبی برای همه یا درصدی از خوراک های دانه ای در جیره دام و طیور باشند.

فروش عمده تفاله آلبالو باکیفیت

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای خرید این محصولات می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره بهترین محصول را برای جیره انتخاب نمایید.