فروش عمده تفاله خرما مرغوب امسال

فروش عمده انواع تفاله خرما مرغوب امسال نیز می تواند نیاز دامداری های صنعتی را به جیره تازه و ارزان تامین کند؟ آیا این تفاله مواد مغذی مطلوب را دارد؟

تفاله خرما

فروش عمده انواع تفاله خرما مرغوب امسال نیز می تواند نیاز دامداری های صنعتی را به جیره تازه و ارزان تامین کند؟ آیا این تفاله مواد مغذی مطلوب را دارد؟

تامین جیره ارزان با تفاله ها

بطور متوسط بیش از هشتاد درصد هزینه های دامداری ها و مرغداری ها مربوط به هزینه های خوراک می باشد،

افزایش بهره وری اقتصادی دامداری ها یکی از دغدغه های اصلی دامداران است. چرا بخش عمده ای از خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شود که به دلیل نرخ متغیر ارز و هزینه های گمرگ و انبارداری بار مالی سنگینی را به دامداران تحمیل می کند. از این رو جایگزینی خوراک های دانه ای با سایر محصولات باغی و تفاله های گیاهی می تواند بخش بزرگی از این نیاز با تامین کند. تفاله خرما نیز یکی دیگر از این محصولات است که به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی و همچنین دارا بودن مواد مغذی معدنی می تواند ارزش غذایی جیره با بالا برده و موجب افزایش کیفیت محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت می گردد. تفاله خرما دو نوع است که شامل تفاله خرما و پودر هسته خرما می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز تفاله خرما ارزش غذایی بالای آن است که می تواند باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت می شود که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

فروش عمده انواع تفاله خرما مرغوب امسال

این محصولات معمولا در استان های آذربایجان شرقی و غربی، مازندران، تهران، فارس و … تولید می گردند. با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.