فروش عمده تفاله سیب خوراک دام و طیور

فروش عمده تفاله سیب خوراک دام و طیور می تواند نیاز دامداران به جیره تازه را برآورده کند؟  آیا قیمت این تفاله مانند سایر خوراک های دانه ای وارداتی گران است؟

تفاله سیب

فروش عمده تفاله سیب خوراک دام و طیور می تواند نیاز دامداران به جیره تازه را برآورده کند؟ آیا قیمت این تفاله مانند سایر خوراک های دانه ای وارداتی گران است؟

تامین ارزان جیره به کمک تفاله سیب

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله سیب می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

تفاله سیب ضایعاتی محصول ثانویه کارخانه های لواشک سازی و آب سیب و …  است که با توجه به قیمتی که دارد به عنوان یک محصول بسیار مناسب برای خوراک دام محسوب می گردد. استفاده از این نوع محصولات ثانویه می تواند مزایای بسیاری برای دامداری ها داشته باشد که در ذیل به آن اشاره شده است:

  • منبع تامین پروتئین و انرژی با قیمت پایین
  • ارتقا دادن کیفیت گوشت و شیر
  • تاثیر مثبت بر ضریب تبدیل غذایی
  • بالا بردن کیفیت پلت و خوش خوراکی
  • پایین آوردن قیمت تمام شده جیره
  • کمک به حفظ محیط زیست

فروش عمده تفاله سیب خوراک دام و طیور

تفاله ها، محصولی مفید از گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که جهت مصرف در جیره دام و طیور فراوری شده و به صورت فله و کیسه شده قابل ارسال به نقاط مختلف کشور است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.