فروش فوری انواع تفاله انگور باکیفیت امسال

فروش فوری انواع تفاله انگور باکیفیت امسال می تواند کیفیت جیره های دانه ای معمول را بهبود بخشد؟ آیا دامداری ها با ویژگی های تفاله ها آشنایی دارند؟

تفاله انگور

فروش فوری انواع تفاله انگور باکیفیت امسال می تواند کیفیت جیره های دانه ای معمول را بهبود بخشد؟  آیا دامداری ها با ویژگی های تفاله ها آشنایی دارند؟

مزایای تفاله ها برای خوراک دام

فروش ویژه انواع تفاله ها به عنوان یک جایگزین مطلوب برای خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و ذرت و جو و سویا با استقبال خوبی از سوی مجتمع های صنعتی دامپروری مواجه شده است. اما چند درصد از افرادی که این محصول یک نیاز مهم برای آن ها تلقی می شود با مزایا و ویژگی های آن در ارتقای کمیت و کیفیت جیره دام و طیور آشنایی دارند؟

در واقع خوب است بدانید با ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سوبا با انواع تفاله ها می توان ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید. این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و به افزایش راندمان دامداری ها کمک شایانی کند. دلایل مختلفی مانند قیمت مناسب و دسترسی راحت سبب شده تا کارشناسان حوزه خوراک دام و طیور مصرف تفاله ها را برای خوراک دام توصیه کنند.

مواد مغذی این تفاله ها بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند. همچنین قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد، به همین دلیل با مصرف تفاله ها می توان صرفه جویی اقتصادی بالایی را مهیا نمود.

نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک را به خوبی کاهش می دهد.

فروش فوری انواع تفاله انگور باکیفیت امسال

متقاضیان خرید و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تفاله با کیفیت و سایر تفاله های ارزان از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام نمایند تا بتوانند به راحتی سفارش خود را ثبت کنند.