فروش فوری انواع تفاله انگور مرغوب

فروش فوری انواع تفاله انگور مرغوب خوراک دام در کشور راهی مناسب و ارزان برای تامین خوراک دام می باشد که با استقبال دامداری ها مواجه شده است؟

تفاله انگور

فروش فوری انواع تفاله انگور مرغوب خوراک دام در کشور راهی مناسب و ارزان برای تامین خوراک دام می باشد که با استقبال دامداری ها مواجه شده است؟

تهیه ارزان جیره

فروش انواع تفاله ها به عنوان یکی از محصولات فرعی کارخانه های فراوری محصولات باغی و زراعی که در ایران تولید می گردد، با قیمت مناسبی عرضه می گردد.

تامین خوراک دام و طیور برای دامداری ها و مرغداری ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است، این مسئله به قدر حائز اهمیت است که بیش از 70 درصد از هزینه های دامداری ها به این مسئله اختصاص داده شده است.

اگر قرار باشد دامداری ها به سود برسند برای پیشبرد این هدف می بایست در انتخاب خوراک به موارد مهمی اهمیت دهند که در ذیل به اختصار آن ها را بیان می کنیم

  1. کیفیت محصولات
  2. جایگزین کردن بخشی از محصولات استراتژیک با محصولات حاشیه ای اما مغذی همچون تفاله انگور و سایر تفاله ها
  3. انتخاب محصول از مبدا نزدیک به خود بابت کاهش هزینه های ناشی از حمل و نقل

تفاله ها و به ویژه تفاله انگور همان طور که در پیش تر گفته شد از محصولات مهم در حوزه خوراک دام و طیور می باشد که با قیمت مناسب در کشور عرضه می شود.

دام و طیور علاوه بر خوراک هایی نظیر ذرت، سویا، جو، علوفه و … به مواد معدنی و اسید های آمینه برای رشد بهتر و بیشتر و همچنین تولیداتی سالم و باکیفیت نیز نیاز دارند.

با توجه به قیمت پایین تر این محصولات از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با خوراک هایی نظیر ذرت و جو، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات به منظور کاهش هزینه های خوراک امری ضروری به نظر می رسد.

فروش فوری انواع تفاله انگور مرغوب

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله انگور و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.