فروش فوری انواع تفاله خرما باکیفیت

فروش فوری انواع تفاله خرما باکیفیت به چه صورت است؟ آیا این تفاله به صورت زودبار به دامداریها عرضه می شود؟ تفاله خرما مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

تفاله خرما

فروش فوری انواع تفاله خرما باکیفیت به چه صورت است؟ آیا این تفاله به صورت زودبار به دامداریها عرضه می شود؟ تفاله خرما مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

خواص تفاله خرما برای دام

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتردام می گردد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

از آن جا که ایران دارای رتبه بالایی در تامین خرما در جهان دارد بنابراین تفاله خرما از جمله مواردی است که از فراوانی بالایی به نسبت سایر خوراک دارد و در فصول پاییز و زمستان به راحتی موجود می باشد.

شرایط فروش ویژه تفاله خرما

برای تهیه تفاله خرما همین که بخودی خود این محصول با توجه به ارزش غذایی که دارد از قیمت خوبی برخوردار است، یک پوئن مثبت در جهت خرید آن برای دامداران محسوب می شود.

اما خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن یاری نماید.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش ویژه تفاله خرما و سایر محصولات خوراک دام و طیور در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله خرما بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.