فروش فوری انواع تفاله خرما درجه یک

فروش فوری انواع تفاله خرما درجه یک از چه زمانی آغاز شده است؟ با توجه به قیمت بالای جیره پایه، تفاله خرما می تواند بهای نهایی جیره را کاهش دهد؟

تفاله خرما

فروش فوری انواع تفاله خرما درجه یک از چه زمانی آغاز شده است؟ با توجه به قیمت بالای جیره پایه، تفاله خرما می تواند بهای نهایی جیره را کاهش دهد؟

کارایی تفاله خرما در جیره

سالانه مبالغ زیادی صرف خرید و تامین خوراک در دامداری ها و مرغداری ها می گردد، خرید هوشمندانه و جایگزینی بخشی نهاده های گران مانند جو، ذرت، گندم و علوفه هایی همچون یونجه سبب خواهد شد تا هزینه های خورارک به طور چشمگیری کاهش یابد.

اما سوال اینجاست که آیا استفاده از جایگزین هایی نظیر تفاله ها به سلامت دام و طیور آسیب نمی رساند؟

پاسخ این سوال مطمئنا منفی است، چرا که آزمایشات گوناگون همراه با تجربه سال ها مصرف حاکی از فواید پزشکی و اقتصادی این جایگزینی است

فروش تفاله خرما و برای دام می تواند به عنوان خوراکی ارزان و مفید در جیره غذایی دام جایگزین بخشی از نهاده ها و علوفه های گران قیمت گردد.

فروش تفاله خرما به عنوان یک محصول جایگزین شناخته شده است.

این محصول سبب شده تا تنوع و ارزش مواد مغذی آن افزایش یافته و قیمت متعادل تری پیدا کند.

خرید  تفاله خرما علاوه بر موارد فوق هزینه های ناشی از حمل و نقل را نیز کاهش داده و به یک جایگزین ویژه و ارزان برای خوراک دام و طیور تبدیل شده است.

فروش فوری انواع تفاله خرما درجه یک

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش تفاله درجه یک و عرضه ویژه آن و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید