فروش فوری انواع تفاله خوراک دام امسال

فروش فوری انواع تفاله خوراک دام امسال نیز توسط بازرگانی کهن انجام می شود؟ آیا محصولات عرضه شده برای این جایگزینی در جیره کیفیت لازم را دارند؟

تفاله

فروش فوری انواع تفاله خوراک دام امسال نیز توسط بازرگانی کهن انجام می شود؟ آیا محصولات عرضه شده برای این جایگزینی در جیره کیفیت لازم را دارند؟

تهیه ارزان خوراک دام

فروش انواع تفاله ارزان خوراک دام و طیور جایگزین جو و ذرت با توجه به محصولات با کیفیت عرضه شده برای این جایگزینی به عنوان یک فروش با استقبال بالا در کشور تبدیل گردیده است.

با توجه به اینکه خوراک دام و طیور بیش از 70% هزینه های دامداری ها را شامل می شوند، بنابراین پیدا کردن خوراک ارزان برای جایگزین نمودن محصولاتی مانند جو، ذرت، سویا و … می تواند، کمک شایانی به صرفه جویی و کاهش هزینه های تامین خوراک نماید.

جایگزین نهاده انواع تفاله ها  هستند که حاصل ضایعات کارخانه های کنسرو، لواشک، شیره، آبمیوه و … می باشند و هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارا بوده و می توانند بخشی از نیاز های جیره را تامین نمایند.

این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل قرار گرفتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

همچنین این تفاله ها به دلیل خوش خوراکی می توانند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

فروش انواع تفاله خوراک دام

یکی از ویژگی های تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید ار مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش تفاله ارزان و عرضه ویژه انواع تفاله ها ، به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.