فروش فوری انواع تفاله سیب مرغوب

فروش فوری انواع تفاله سیب مرغوب از چه طریقی انجام می شود؟ آیا این محصول می تواند رضایت مندی دامداران را از لحاظ  کیفیت و قیمت به دست آورد؟

تفاله سیب

فروش فوری انواع تفاله سیب مرغوب از چه طریقی انجام می شود؟ آیا این محصول می تواند رضایت مندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

توجه به تفاله های مغذی

با توجه به اینکه انواع خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت به عنوان خوراک رایج دام شناخته می شود، چه نیازی به استفاده از انواع تفاله ها مانند تفاله سیب وجود دارد؟

درواقع خوراک های دانه ای رایج مورد استفاده در خوراک دام و طیور، اغلب به صورت وارداتی هستند و با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مشکلات جاری واردات و هزینه های انبارداری در گمرک، باید جایگزین های مناسبی برای جیره غذایی دام تعریف شود که از نظر تغذیه ای نیاز دامداران را تامین کند و همچنین قیمت آن مقرون به صرفه باشد. با توجه به این که تفاله سیب تازه و زود بار در کارخانه های فراوری سیب یکی از محصولات جانبی به شمار می آید و از نظر بهداشتی تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کرده می تواند پاسخگوی نیاز دامداران باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

فروش فوری انواع تفاله سیب مرغوب

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.