فروش فوری انواع تفاله مرغوب امسال

فروش فوری انواع تفاله مرغوب امسال می تواند برای تامین جیره ارزان دام و طیور مناسب باشد؟ آیا ممکن است تفاله ها موجب افت کیفیت جیره شوند؟

تفاله

فروش فوری انواع تفاله مرغوب امسال می تواند برای تامین جیره ارزان دام و طیور مناسب باشد؟ آیا ممکن است تفاله ها موجب افت کیفیت جیره شوند؟

جایگزین های مرغوب و ارزان در جیره

استفاده از محصولاتی نظیر ذرت، سویا و گندم که بین جیره های غذایی انسان و دام مشترک است در خوراک دام یکی از عوامل بروز فقر تغذیه ای در جهان است. این خوراک های دانه ای یه صورت ویژه وظیفه تامین انرژی خوراک دام و طیور را بر عهده دارند. ولی به دلایلی که در این جا ذکر خواهد شد نمی توانند به طور دائم در جیره قرار گیرند.

  • این دانه ها اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.
  • ممکن است به دلیل وارداتی بودن تنوانند به صورت فوری تامین شوند.
  • هزینه تامین آن ها بالا است.
  • چون خوراک مشترک بین انسان و دام می باشند، در اثر تغذیه مداوم دام با این جیره موجب فقر غذایی فراورده های دامی خواهد شد.

جایگزین نمودن این خوراک ها با منابع ارزان قیمت که حاصل پسماندهای صنعتی و کشاورزی می باشند از جمله اقدامات مفید و موثر در جهت رفع این مشکل است.

انواع تفاله ها به عنوان محصولات جایگزین نهاده ها از محصولات طبیعی و حاصل کارخانه های کنسرو سازی، رب، آب میوه و کمپوت می باشند. مواد مغذی این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند. همچنین قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان صرفه جویی اقتصادی بالایی را مهیا نمود.

و در نهایت نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می باشد.

فروش فوری انواع تفاله مرغوب امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات جیره در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.