فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام و طیور

فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام و طیوربا چه قیمتی انجام می شود؟آیا خوراک دام تغییرات قیمت داشته و چگونه می توان محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب خرید؟

تفاله آلبالو

فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام و طیور با چه قیمتی انجام می شود؟ آیا خوراک دام تغییرات قیمت داشته و چگونه می توان محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب خرید؟

تفاله آلبالو در خوراک دام

در خوراک دام تفاله آلبالو به منظور جایگزینی برای خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و ذرت و جو به کار می رود، این محصول دارای فیبر بوده و می تواند جیره را غنی تر کند. از آن جا که قیمت تفاله آلبالو نسبت به خوراک های دانه ای  بسیار پایین تر است پس این جابجایی مقرون به صرفه می باشد. همچنین تفاله آلبالو را می توان منبع نسبی برای پروتئین گیاهی و رنگ دانه در جیره طیور معرفی نمود، که مسئله قیمت باز هم خرید تفاله آلبالو را منطقی جلوه می نماید.

تفاله آلبالو هیچ ضرری برای دام و طیور نداشته و می تواند سبب تنوع و خوش خوراکی جیره و همچنین کاهش قیمت شود.

در واقع تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام و طیور

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله آلبالو بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.