فروش فوری تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام

فروش فوری تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام به چه منظوری انجام می شود؟ آیا این تفاله توانسته رضایت دامداران را جلب کند؟ ارزش تغذیه ای آن قابل قبول است؟

تفاله آلبالو

فروش فوری تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام به چه منظوری انجام می شود؟ آیا این تفاله توانسته رضایت دامداران را جلب کند؟ ارزش تغذیه ای آن قابل قبول است؟

مزیت های افزودن تفاله آلبالو به جیره دام و طیور

همان طور که می دانید بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک دام می باشد و از آنجا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شوند نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزینها می تواند انواع تفاله ها باشد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف  ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آبمیوه و مربای آلبالو ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداریها بسیار مهم می باشد.

سفارش و خرید

شما می توانید برای اطلاع از قیمت فروش تفاله آلبالو بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.