فروش فوری تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

فروش فوری تفاله آلبالو زودبار خوراک دام چه مزایایی برای دامداری ها دارد؟ چرا دامداران به استفاده از تفاله ها در جیره روی آورده اند؟

تفاله آلبالو

فروش فوری تفاله آلبالو زودبار خوراک دام چه مزایایی برای دامداری ها دارد؟ چرا دامداران به استفاده از تفاله ها در جیره روی آورده اند؟

کاربرد تفاله ها در جیره

خوراک هایی که امروزه در جیره های غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به سال های اخیر با تفاوت های زیادی همراه بوده است. آزمایش های صورت گرفته ثابت نموده اند که برخی از خوراک های به ظاهر بی ارزش، تاثیر بسیار مثبتی بر رشد و سلامت دام و طیور دارند.

امروزه خوراک هایی در جیره های غذایی جای خود را باز نموده اند که ضمن دارا بودن ارزش غذایی بالا و خواص منحصر به فرد، از قیمت پایینی نیز برخوردار هستند. تفاله آلبالو یکی از این خوراک هاست.

خواص تفاله آلبالو سبب شده تا این محصول با ارزش تاثیرات بسیار خوبی بر جای بگذارد و در نهایت هزینه ی مراکز پرورش دام و طیور را کاهش دهد.

این محصول در جیره ی غذایی گاو، گوسفند و هم در خوراک طیور از جمله مرغ تخم گذار مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از مزایای تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداریها می رسد.

قیمت تفاله آلبالو

متقاضیان اطلاع از فروش فوری تفاله آلبالو زودبار خوراک دام از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.