فروش فوری تفاله انگور درجه یک

فروش فوری تفاله انگور درجه یک از چه طریقی صورت می گیرد؟ آیا این تفاله می تواند انتخاب مناسبی برای جایگزینی خوراکهای دانه ای نظیر گندم و جو باشد؟

تفاله انگور

فروش فوری تفاله انگور درجه یک از چه طریقی صورت می گیرد؟ آیا این تفاله می تواند انتخاب مناسبی برای جایگزینی خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو باشد؟

ارزش غذایی تفاله انگور در جیره دام

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی مشترک بین انسان و دام می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آنها با انواع تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

این محصول حاصل تولید کارخانه های فراوری انگور می باشد و خواص غذایی آن به نسبت قیمتی که دارد برای جیره بسیار مطلوب می باشد.

همچنین می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شوند و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند به نهاده های دامی کم کنند.

همین موضوع اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک می باشد.

تفاله انگور به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

در مورد خواص آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1- محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده

2- میزان آنتی اکسیدان بالا

3- بهبود رنگ گوشت طیور

4- میزان الیاف بالا

5- کاهش هزینه های تامین خوراک

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

فروش تفاله انگور خوراک دام

یکی از ویژگی های تفاله انگور، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. ولی خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش فروش فوری تفاله انگور درجه یک و سایر تفاله ها در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.