فروش فوری تفاله خرما امسال

فروش فوری تفاله خرما امسال نیز از طریق این بازرگانی انجام می شود؟ آیا این تفاله با قیمت مناسب و به صورت زود بار در کشور عرضه می شود؟

تفاله خرما

فروش فوری تفاله خرما امسال نیز از طریق این بازرگانی انجام می شود؟ آیا این تفاله  با قیمت مناسب و به صورت زود بار در کشور عرضه می شود؟

تفاله ها جایگزین بخشی از محصولات استراتژیک جیره

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها خوش خوراک بوده و می توانند گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی باشند.

افزایش بهره وری اقتصادی دامداری ها یکی از دغدغه های اصلی دامداران است. چرا بخش عمده ای از خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شود که به دلیل نرخ متغیر ارز و هزینه های گمرگ و انبارداری بار مالی سنگینی را به دامداران تحمیل می کند. از این رو جایگزینی خوراک های دانه ای با سایر محصولات باغی و تفاله های گیاهی می تواند بخش بزرگی از این نیاز با تامین کند. تفاله خرما نیز یکی دیگر از این محصولات است که به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی و همچنین دارا بودن مواد مغذی معدنی می تواند ارزش غذایی جیره با بالا برده و موجب افزایش کیفیت محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت گردد. تفاله خرما دو نوع است که شامل تفاله خرما و پودر هسته خرما می باشد.

یکی دیگر از مزایای تفاله خرما می توان به خوش خوراکی آن اشاره کرد که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا می کند. همچنین به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

فروش فوری تفاله خرما امسال

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله خرما بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.