فروش فوری تفاله سیب ارزان

فروش فوری تفاله سیب ارزان چه مزیت هایی برای اقتصاد دامداری ها خواهد داشت؟ آیا این تفاله می تواند جیره دام و طیور را غنی تر کند؟

تفاله سیب

فروش فوری تفاله سیب ارزان چه مزیت هایی برای اقتصاد دامداری ها خواهد داشت؟ آیا این تفاله می تواند جیره دام و طیور را غنی تر کند؟

خصوصیت های مثبت تفاله سیب

شاید از ارزش بالای تغذیه ای سیب آگاهی دارید ولی تا به حال درباره تفاله سیب که یکی از خوراک های جدید در جیره دام و طیور می باشد، اطلاع دارید؟

در حقیقت تفاله ها یکی محصولات فرعی کارخانجات آب میوه گیری و لواشک سازی می باشند که قابل استفاده در خوراک انسان نمی باشند ولی به دلیل دارا بودن مواد معدنی و فیبر بالا می تواند به خوراک دام و طیور اضافه شوند.

تجربه سایر دامداران نشان داده که طعم شیر و گوشت و سایر فراورده های دامی پس از اضافه کردن تفاله ها بهبود چشمگیری پیدا کرده است.

تجربه دامداران نشان داده که استفاده از ضایعات باغی و کشاورزی می تواند کیفیت شیر و گوشت را ارتقا بخشد. بر این اساس تحقیقاتی در مورد تفاله ها انجام گرفت و مشخص شد تفاله ها می توانند جایگزین خوبی برای همه یا درصدی از خوراک های دانه ای در جیره دام و طیور باشند.

همچنین قیمت پایین تفاله سیب نسبت به سایر نهاده های وارداتی، موجب انتخاب آن ها برای افزودن به جیره غذایی دام و طیور می شود که خرید عمده آن می تواند برای دامداران مقرون به صرفه باشد.

در واقع خوش خوراکی تفاله سیب است که آن را به یکی از محصولات محبوب خوراک دام و طیور تبدیل کرده و در این ویژگی می تواند برای ابتدای جدول بودن با سایر محصولات رقابت کند.

فروش فوری تفاله سیب ارزان

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به واسطه قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران روبرو شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از فروش تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها به کانال بازرگانی کهن تجارت نیکنام بپیوندید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام نمایید.