فروش فوری تفاله سیب درجه یک

فروش فوری تفاله سیب درجه یک به چه منظوری انجام می شود؟ آیا این تفاله توانسته رضایت کارشناسان را جلب کند؟ ارزش تغذیه ای آن قابل قبول است؟

تفاله سیب

فروش فوری تفاله سیب درجه یک به چه منظوری انجام می شود؟ آیا این تفاله توانسته رضایت کارشناسان را جلب کند؟ ارزش تغذیه ای آن قابل قبول است؟

مزیت های افزودن تفاله سیب

همان طور که می دانید بالاترین هزینه در دامداری ها مختص تامین خوراک دام می باشد و از آنجا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شوند، نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزین ها می تواند انواع تفاله ها و به ویژه تفاله سیب باشد.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله سیب ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

قیمت فروش فوری تفاله سیب درجه یک

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از فروش تفاله سیب و بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.